O mnie

 

Witam Cię Miły Czytelniku,

Jeśli tu jesteś, ciekawi Cię zapewne kim jestem.

Miejsce zamieszkania mam wspólne z Magdą M., choć deseń w kropki zupełnie mi nie leży. Kolor włosów odpowiada Elle Woods, choć z długością jak u Reese Witherspoon pożegnałam się jeszcze na studiach. Wyobraźnia i skłonność tropienia absurdów zbliża mnie za to do Ally McBeal, choć jeść lubię dużo bardziej niż Calista Flockhart ☺ Walczę o odszkodowania dla moich klientów jak Erin Brockovich, choć niestety nie mam tak długich nóg, jak Julia Roberts. Zapałem do pracy dorównuję Agacie Przybysz i mam nadzieję, że zarażam optymizmem jak Agnieszka Dygant.

Stary dowcip głosi, że prawnik, to człowiek, który umarłby z głodu, gdyby świat był idealny ☺ Ja jednak wbrew własnym interesom staram się trochę ten świat ulepszyć. Na co dzień reprezentuję uczestników wypadków drogowych w nierównych sporach z zakładami ubezpieczeń, szpitalami i dużymi korporacjami. Swoje doświadczenia na polu walki o odszkodowania, spostrzeżenia i refleksje opisuję na tym blogu.

Ponieważ szanuję Twój czas – swój zresztą też ☺ – piszę krótko i treściwie. Jeśli zainteresuje Cię temat poruszany na blogu, zapraszam do komentowania lub do kontaktu z Kancelarią.

*****