Wypadek na rowerze i hulajnodze

Renata Robaszewska        18 września 2019        Komentarze (0)

Na polskich ulicach coraz więcej rowerów i hulajnóg. Co za tym idzie o wypadek na rowerze i hulajnodze łatwiej niż kiedyś. Zderzeń z samochodami i pieszymi jest coraz więcej. Stąd media często donoszą o takich zdarzeniach i ich czasami tragicznych skutkach.

Wypadek na rowerze i hulajnodze – poradnik Gazety Wyborczej

Tym razem Marcin Czyżewski opublikował w Gazecie Wyborczej poradnik dla osób, którym przydarzył się wypadek na rowerze i hulajnodze. Tym razem ponownie miałam przyjemność brać udział w powstaniu tekstu Pana redaktora Czyżewskiego.

Wypadek na rowerze i hulajnodze_wyborcza Z tekstem „Rowery i hulajnogi” możecie zapoznać się w wydaniu papierowym Gazety Wyborczej z dnia 18 września 2019 r., jak również na stronie Gazeta.pl: „Rowery i hulajnogi„. Wobec tego zapraszamy do lektury.wypadek na rowerze i hulajnodze_podziękowania

Odszkodowanie za wypadek na rowerze – okiem prawnika

Jeżeli zainteresował Was ten temat, zapraszamy również do lektury bloga Kancelarii RPRP. Blog poświęcony jest wypadkom rowerowym oraz odszkodowaniu za wypadek na rowerze. Zamiesciliśmy tam kilka wpisów dotyczących wypadków rowerowych: Odszkodowanie za wypadek na rowerze, Odszkodowanie za śmierć rowerzysty, Wypadek rowerowy spowodowany przez dziecko, Odszkodowanie za wypadek spowodowany przez rowerzystę oraz Potrącenie rowerzysty.

Co za tym idzie, życzymy miłej lektury.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem r.robaszewska@rp-rp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: