Ucz się ucz, bo nauka to do potęgi klucz, czyli praktyki studenckie

Renata Robaszewska        08 czerwca 2016        Komentarze (0)

Moja historia z prawem rozpoczęła się od praktyk studenckich. Czy było warto? Było. Dlaczego? Bo na własne oczy przekonałam się, jak wygląda praca w kancelarii. Co mi to dało? Obycie i ukierunkowanie moich zainteresowań.

Dobre praktyki nie polegają na robieniu kawy i xerowaniu dokumentów, choć czasami i to się zdarza 🙂 Dobre praktyki powinny dawać szansę na wdrożenie się w tajniki pracy w kancelarii. W konsekwencji powinny pomóc odpowiedzieć na pytanie „Co chcę robić w przyszłości?”.

Kancelaria Robaszewska&Płoszka. Radcowie Prawni zaprasza studentów na praktyki wakacyjne. Najlepsi mogą liczyć na stałą współpracę w przyszłości.

odszkodowanieizadoscuczynienie_20160608

Więcej szczegółów na: Praktyczne Praktyki Prawne”.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem r.robaszewska@rp-rp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: