O blogu

 

Witam serdecznie w moim blogu. Prezentuję w nim ciekawostki i komentarze związane z wypadkami drogowymi. Jeśli jesteś ofiarą lub sprawcą wypadku komunikacyjnego lub kolizji znajdziesz tu przydatne informacje dotyczące dochodzenia roszczeń za zniszczone mienie oraz stracone zdrowie i życie.

Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku – chcę Ci pokazać, że nie musisz się zgadzać na nierówne warunki proponowane przez ubezpieczyciela. Nie masz związanych rąk, gdy niesłusznie odmówiono Ci wypłaty odszkodowania lub zaniżono jego wypłatę. Chcę dać Ci szansę na uzyskanie należnej rekompensaty za ból i cierpienie, za dyskomfortową sytuację, w której znalazłeś się wbrew swojej woli.

Jeśli jesteś sprawcą wypadku – chcę Ci pokazać, że dzięki naszej pomocy, możliwe jest złagodzenie negatywnych skutków tego zdarzenia. Nawet jeśli sytuacja wydaje Ci się dramatyczna, dołożymy wszelkich starań, żeby Twoje dotychczasowe życie nie legło w gruzach.

Chcę Cię przekonać, że warto jest walczyć o swoje racje, nawet jeśli po drugiej stronie masz dużą korporację lub organ państwowy ze sztabem wykwalikowanych prawników.

*****